• Stravovacia komisia

• Štatút stravovacej komisie

V súlade s § 2 ods. 3 vyhlášky MŠ SR č. 366/2007 Z.z. na skvalitnenie školského stravovania a presadzovania záujmov zákonných zástupcov detí alebo žiakov, ktorí dovŕšili vek 18 rokov, riaditeľ školy alebo riaditeľ školského zariadenia zriaďuje ako iniciatívny poradný orgán stravovaciu komisiu.

Štatút stravovacej komisie upravuje úlohy, zloženie, podmienky členstva a zásady činnosti stravovacej komisie, ktorú zriaďuje riaditeľka základnej školy.

Pre skvalitnenie školského stravovania a presadzovania záujmov zákonných zástupcov detí a žiakov riaditeľka základnej školy zriaďuje stravovaciu komisiu ako iniciatívny a poradný orgán školy na 1 školský rok.

Členmi komisie sú:

Zástupcovia pedagogických zamestnancov základnej školy:

Mgr. Petra Rebejová (predsedníčka komisie)

Mgr. Kristína Kušnírová (tajomníčka komisie)

Monika Sucháňová

Mgr. Dagmar Moravčíková

Zástupcovia školskej jedálne:

vedúca jedálne: Matilda Siteková (podpredsedníčka komisie)

hlavná kuchárka: Alena Bortníková

Zástupca nepedagogických zamestnancov:   Ing. Jarmila Strapáková

Zástupca zákonných zástupcov stravujúcich sa detí a žiakov:  Martina Grujbárová

Komunikáciu vo vzťahu s rodičmi a  pripomienky týkajúce sa školského stravovania rieši stravovacia komisia osobne po telef. dohovore alebo písomne.

tel.kontakt:  034/651 89 46

email:  zsskultetyho1.nr@gmail.com