• Čarovná čitáreň

• má približne 1 600 knižných jednotiek.

Knižničný fond tvorí: odborná, náučná literatúra, krásna beletria, rozprávky, dobrodružné romány, historické diela, encyklopédie, knihy o prírode, detektívky, knihy pre hobby a iné.

Knihy sú určené deťom mladšieho školského veku, dospievajúcej mládeži, ako aj pre dospelých. Vyše 650 kníh sme dostali darom od rodičov a sponzorov.

Aktivity a projekty v  školskej knižnici :

Čarovná čitáreň, Moderná knižnica, Od mamuta k počítaču, Výstava kuchárskych kníh, Medzinárodný deň knižníc,  divadelné predstavenia Guľko Bombuľko, Psíček a mačička, besedy so spisovateľkami, herečkou ...

Školská knižnica Čarovná čitáreň je sprístupnená všetkým žiakom školy a taktiež aj všetkým pedagogickým a nepedagogickým zamestnancom školy.

Podujatia a akcie v školskej knižnici sú plánované realizovať mimo prevádzkových hodín školskej knižnice.

Prevádzková doba za účelom absenčných a prezenčných výpožičiek kníh:

UTOROK:        12:45  – 13:45

STREDA:         12:45  – 13:45